Historie Sukcesu

Poznaj gospodarstwa, w których sprawdziły się nasze rozwiązania

Sprawdź, jak w praktyce radzi sobie SiloSolve® FC

tile image

Gospodarstwo Rolne Lendowo Budy

Gospodarstwo Grzegorza Przeździeckiego z miejscowości Lendowo Budy jest doskonałym przykładem połączenia rodzinnych tradycji i innowacyjności w produkcji mlecznej.

tile image

Gospodarstwo Rolne Stare Płocie

Andrzej Szypulski zdecydował się zakupić 8 saszetek produktu do zakiszania SiloSolve® FC od FarmCHAMPS do przygotowania kiszonki z kukurydzy. Podzielił się z nami opinią na temat działania SiloSolve® FC.

tile image

Gospodarstwo Rolne Sierakowo

Czy jest możliwe otwarcie pryzmy z kiszonką już po 7 dniach? Z inokulantem bakteryjnym SiloSolve®FC było to możliwe! Liczby potwierdzają - sprawdź jak wyglądał test na gospodarstwie.

tile image

Gospodarstwo Rolne Kolonia Łaznów

Tomasz Kocięba prowadzi gospodarstwo rodzinne z żoną Dorotą i dziećmi Aleksandrą, Bartoszem i Kacprem. Gospodarstwo znajduje się w województwie łódzkim w powiecie tomaszowskim, w którym prowadzona jest hodowla bydła mlecznego. Jest kolejnym rolnikiem, który przekonał się o skuteczności inokulantu bakteryjnego SiloSolve® FC!

tile image

Gospodarstwo Rolne Śniedzanowo

Marcin wspólnie z rodzicami prowadzi gospodarstwo rodzinne położone na północy Mazowsza - zajmujące się hodowlą bydła mlecznego. Wielopokoleniowa tradycja łączy się tu z nowoczesną wiedzą i technologią. Produkcja mleka, w której specjalizują się właściciele to wymagający fach, zatem ważne jest profesjonalne podejście do wszystkich etapów produkcji, a w szczególności do przygotowania smakowitej kiszonki.

tile image

Gospodarstwo Rolne Gutowo - Stradzyno

Wiesław jest hodowcą bydła mlecznego, dlatego bardzo duży nacisk stawia na produkcję wysokowartościowych pasz objętościowych. W związku z pojawieniem się deficytu kiszonki z kukurydzy w gospodarstwie, zadaniem było otwarcie pryzmy już po 7 dniach. Główną rolę odegrał inokulant bakteryjny SiloSolve® FC. Sprawdź, jakie zdanie na temat produktu ma rolnik!

tile image

Gospodarstwo Rolne Zawada Książęca

Bernard Cycoń doskonale wie, że optymalne żywienie krów mlecznych, w tym pasza dobrej jakości, jest czynnikiem wpływającym nie tylko na wyniki produkcji, ale również na status zdrowotny stada. Dlatego postanowił skorzystać z inokulantu bakteryjnego SiloSolve® FC.